Tego Nie Wie Nawet 95% Osób Suplementujących Magnez

najlepszy magnez źródło magnezu dobry magnez lek

Niezwykle mało znanym faktem jest to że do dobrego przyswajania magnezu i utrzymywania jego poziomu niezbędny jest bor.

Równie mało znane jest to, że jego świetnym źródłem jest niezwykle tani preparat, który możemy sobie kupić na wagę by wystarczył nam na wiele miesięcy może nawet lata.

Jest nim boraks. Nie daj się zwieść jakimś głupim manipulacjom jakoby miał on być trujący. Jest to celowe działanie mające na celu spowodować, że ludzie będą chorowali, aby potem można im pchać najróżniejsze lekarstwa i medykamenty za „drobne pieniądze”.

Sam przyjmuję codziennie 2 szczypty boraksu do kawy i jest to świetne, a przy tym bardzo tanie rozwiązanie.

suplementacja borem i magnezem niedobór magnezu

Chwili gdy piszę niniejszy tekst za 15-20 zł można kupić kilogram boraksu i wystarczy on na bardzo długo.

Jak wspomniałem można po szczypcie czy dwie dodawać go do napojów, czy do potraw niczym sól. Forma przyjmowania może być dowolna, wybierz taką jaka będzie dla ciebie optymalna. Właściwie w takich ilościach wcale nie zmienia smaku tego co jemy czy pijemy.

Tak więc magnes, bor i wapń to składniki, które działają synergistyczne i są absolutnie niezbędne do dobrego funkcjonowania stawów, kości a pośrednio także kolagenu, a więc tego czego mamy w sobie najwięcej.

Jeśli w szczególności zależy ci na poprawie stanu twoich kości, stawów, skóry, zadbaj o wybranie dobrych preparatów magnezu (patrz poniżej) i nie zapomnij o codziennym dodawaniu boru celem synergistycznego działania z magnezem.

Tak to często wygląda w wynikach APW:

bor a magnez niedobór boru a może być tak:bor a magnez niedobór nadmiar

Wiele przypadków złamań osteoporotycznych, rzeszotnienia kości i temu podobnych ustępuje problemów zdrowotnych ustępuje gdy zabierzemy się za dostarczanie tych składników do organizmu. Oczywiście wymaga to czasu, nic nie dzieje się z dnia na dzień.

To jest tylko mały fragment, jeden z rozdziałów ebooka Jak Wybrać Najlepszy Magnezu I Wszystko Co Musisz Wiedzieć O Jego Skutecznej Suplementacji. Znajdziesz w nim dużo więcej PRAKTYCZNYCH porad i konkretnych informacji wynikających z 25 lat doświadczeń jako doradca suplementacyjny, zamiast powtarzalnej paplaniny, której pełno w internecie.

>>> KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ <<<

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *