Krzysztof Abramek

Nazywam się Krzysztof Abramek i od 1999 r. aktywnie zajmuję się kwestiami związanymi ze zdrowiem, a w szczególności suplementacją witaminowo-mineralną. Od tego czasu przeczytałem grubo ponad 100 odpowiednich książek z dziedziny zdrowia, profilaktyki, samoleczenia, dietetyki, fizjoterapii, suplementacji i pokrewnych, wiele czasopism o analogicznej tematyce.
Na podstawie zdobytej wiedzy testowałem setki preparatów witaminowych, suplementów odżywek, zdobywając doświadczenie, konsultując i korygując działania aby osiągać coraz lepsze efekty.

Jestem autorem książek wydanych przez Złote Myśli, min:
Witaminy Minerały Suplementy“,
Przez Żołądek Do Sukcesu
Tworzę min. kursy i publikacje związane z suplementacją witaminowo-mineralną, profilaktyką zdrowotną, wspomaganiem leczenia i rehabilitacji.

  • przez ostatnie ponad 20 lat ukończyłem liczne kursy, w tym także finalizowane dyplomami:

 

  • przesłuchałem wiele kaset (podówczas jeszcze te były w użyciu), płyt i nagrań
  • uczestniczyłem osobiście w dziesiątkach wykładów, sesji, seminariów bezpośrednich, prowadzonych przez profesorów, biochemików, mądrych lekarzy, holistycznych, medycyny alternatywnej, itp..
  • odbyłem setki personalnych rozmów i konsultacji z lekarzami wiernymi etyce lekarskiej, o szerokich horyzontach i praktyce daleko wykraczających poza standardowe procedury leczenia tzw. medycyny rockefelerowskiej, włączając w to lekarzy medycyny naturalnej i holistycznej
  • jako konsultant analizy pierwiastkowej przestudiowałem wiele analiz biochemicznych, zaleceń i widziałem efekty tego wdrażając w praktykę, ponownie dokonując badań i korygując suplementację stosowanie do wyników.

 

  • mam stały kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i działaniach.

Przetestowałem setki rodzajów preparatów aby sprawdzić czy i jak działają.

Doszedłem do wniosku, że to upoważniają mnie do zabierania głosu w kwestii profilaktyki zdrowia, wspomagania leczenia i suplementacji.
Zdaję sobie sprawę z ogromu wiedzy, której jeszcze nie posiadłem, śmiem jednak nieskromnie twierdzić, że wiem więcej na temat witamin i suplementacji niż 90% ludzi w kraju nad Wisłą.

Zajmuję się m.in. konsultacjami w kwestiach suplementacji witaminowo-mineralnej
Z pasją działam w zakresie promowania zdrowego stylu życia, oraz budowania świadomości na temat zdrowego odżywiania, suplementacji i ich wpływu na jakość życia, a także pod kątem wspomagania leczenia tzw. oficjalnego nurtu medycyny.


Prowadzę blog o zdrowiu witaminach i suplementacji
Fanpage:
https://www.facebook.com/TylkoNajlepszeWitaminy/
Znajdziesz mnie też na Facebooku:
http://www.facebook.com/witaminy
Pozytywne Myślenie I Rozwój Osobisty: https://www.facebook.com/Pozytywne-myślenie-rozwój-osobisty

Odwiedź stronę główną mojej platformy kursów i publikacji w dziedzinie zdrowia i suplementacji: infowita.pl